Strona Maniaków Przeróżnych Gier!

Opis forum


#1 2011-02-28 20:59:12

Gotyk

Administrator

Zarejestrowany: 2011-02-27
Posty: 8
Punktów :   

Przedstaw się

Siemka! Jestem Gotyk(Dawid) Mam 12 lat i mieszkam na Górnym Śląsku. Razem z kumplami wymyśliliśmy że założymy forum o przeróżnych grach oraz profil na youtube. Ja Gotyk będę starał się aby i Profil na youtube i Forum rozbudowywało się jak najszybciej! Pozdrawiam Gotyk

Offline

 

#2 2011-02-28 21:20:42

Ziemniaczek

Moderator

Zarejestrowany: 2011-02-28
Posty: 2
Punktów :   

Re: Przedstaw się

Siemaa!
Jestem el Tadek. Zainteresowania: Sport, Xbox. Wiek:15. Jestem tu, aby pomóc rozbudowac Forum ;D

Offline

 

#3 2011-03-03 20:53:09

 Kuro

Żółtodziób

Zarejestrowany: 2011-03-03
Posty: 5
Punktów :   
WWW

Re: Przedstaw się

Ohayo ^^ jestem Kuro (Elaja) moje zainteresowania są bardzo bujne ojjj bardzo ^^ jak chcecie wiedzieć mogę napisać ^^
no więc: rysuję własną mangę którą wstawiam na kreskowka''Aida'', zajmuje się grafiką komputerową ^^prowadzę stronę www, uczę sie języka japan, lubię robić filmiki itp ^^ ,hymm  co jeszcze uwilbiam informatykę chociaż za dobra nie jestem w html i CC ^^piszę książkę no i jestem takim mini molem książkowym umm nie wiem co mogę jeszcze napisać hymm a zresztą jak co to trudno^^


    wiek: 1 września są moje urodzinki i zacznie się moje 16 letnie życie w LICEUM ^^

na razie żółtodziób tutaj ^^ Witam witam ^^ yoroshku onegai ^^ Kuro


www.fan-anime.cba.pl
odezwał się piernik do wiatraka
Pewnie że to ja! Elajacia wasza ^^

Offline

 

#4 2011-04-10 14:50:55

Patryk

Moderator

Zarejestrowany: 2011-02-27
Posty: 3
Punktów :   

Re: Przedstaw się

czesc
jestem Patryk lubie pilke mam 16 lat

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.stronagildii.pun.pl www.ninjaclanwars.pun.pl www.bakuganyelblaga.pun.pl www.mt1.pun.pl www.shelterofpower.pun.pl